SP1812-332J
API DelevanAPI Delevan
SP1812-332J Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: SP1812-332J
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 3.3UH 1.06A 180 MOHM
listoch:
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1300 pcs
  • správa
Špecifikácie SP1812-332J
Číslo dielu SP1812-332J Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 3.3UH 1.06A 180 MOHM Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 59715 pcs Dátový hárok
typ - tolerancia ±5%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.189" L x 0.134" W (4.80mm x 3.40mm)
tienenie Shielded séria SP1812
hodnotenie - Q @ Freq -
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro Nonstandard
Ostatné mená SP1812-332J 650 TR Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Ferrite Výrobca štandardná doba výroby 31 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvencia indukčnosti - test 1kHz
indukčnosť 3.3µH Výška - sedenie (Max) 0.134" (3.40mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia - Detailný popis 3.3µH Shielded Inductor 1.06A 180 mOhm Max Nonstandard
DC odpor (DCR) 180 mOhm Max Aktuálne hodnotenie 1.06A
Aktuálny - Sýtosť 1.15A