SP1210R-683G
API DelevanAPI Delevan
SP1210R-683G Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: SP1210R-683G
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 68UH 185MA 6.1 OHM SMD
listoch: SP1210R-683G.pdf
  • správa
Špecifikácie SP1210R-683G
Číslo dielu SP1210R-683G Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 68UH 185MA 6.1 OHM SMD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 22701 pcs Dátový hárok SP1210R-683G.pdf
typ Wirewound tolerancia ±2%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.138" L x 0.105" W (3.51mm x 2.66mm)
tienenie Shielded séria SP1210R
hodnotenie - Q @ Freq -
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro Nonstandard
Ostatné mená SP1210R-683G 650 TR Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Ferrite Výrobca štandardná doba výroby 36 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvencia indukčnosti - test 100kHz
indukčnosť 68µH Výška - sedenie (Max) 0.101" (2.57mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia - Detailný popis 68µH Shielded Wirewound Inductor 185mA 6.1 Ohm Max Nonstandard
DC odpor (DCR) 6.1 Ohm Max Aktuálne hodnotenie 185mA
Aktuálny - Sýtosť 157mA