SP1210R-272H
API DelevanAPI Delevan
SP1210R-272H Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: SP1210R-272H
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 2.7UH 826MA 305 MOHM
listoch: SP1210R-272H.pdf
  • správa
Špecifikácie SP1210R-272H
Číslo dielu SP1210R-272H Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 2.7UH 826MA 305 MOHM Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 35538 pcs Dátový hárok SP1210R-272H.pdf
typ Wirewound tolerancia ±3%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.138" L x 0.105" W (3.51mm x 2.66mm)
tienenie Shielded séria SP1210R
hodnotenie - Q @ Freq -
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro Nonstandard
Ostatné mená SP1210R-272H 650 TR Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Ferrite Výrobca štandardná doba výroby 36 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvencia indukčnosti - test 100kHz
indukčnosť 2.7µH Výška - sedenie (Max) 0.101" (2.57mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia - Detailný popis 2.7µH Shielded Wirewound Inductor 826mA 305 mOhm Max Nonstandard
DC odpor (DCR) 305 mOhm Max Aktuálne hodnotenie 826mA
Aktuálny - Sýtosť 784mA