SP1210-823H
API DelevanAPI Delevan
SP1210-823H Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: SP1210-823H
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 82UH 162MA 7.9 OHM SMD
listoch: SP1210-823H.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
  • správa
Špecifikácie SP1210-823H
Číslo dielu SP1210-823H Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 82UH 162MA 7.9 OHM SMD Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 32281 pcs Dátový hárok SP1210-823H.pdf
typ Wirewound tolerancia ±3%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.138" L x 0.105" W (3.51mm x 2.66mm)
tienenie Shielded séria SP1210
hodnotenie - Q @ Freq -
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro Nonstandard
Ostatné mená SP1210-823H 650 TR Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Ferrite Výrobca štandardná doba výroby 36 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvencia indukčnosti - test 100kHz
indukčnosť 82µH Výška - sedenie (Max) 0.101" (2.57mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia - Detailný popis 82µH Shielded Wirewound Inductor 162mA 7.9 Ohm Max Nonstandard
DC odpor (DCR) 7.9 Ohm Max Aktuálne hodnotenie 162mA
Aktuálny - Sýtosť 143mA