SP1008R-681H
Prehľad produktov
Číslo dielu: SP1008R-681H
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 680NH 876MA 157 MOHM
listoch: SP1008R-681H.pdf
  • správa
Špecifikácie SP1008R-681H
Číslo dielu SP1008R-681H Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 680NH 876MA 157 MOHM Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 26527 pcs Dátový hárok SP1008R-681H.pdf
typ Wirewound tolerancia ±3%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.115" L x 0.105" W (2.92mm x 2.66mm)
Ostatné mená SP1008R-681H 2000 TR Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Ferrite Výrobca štandardná doba výroby 36 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvencia indukčnosti - test 100kHz
indukčnosť 680nH Výška - sedenie (Max) 0.095" (2.41mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia - Detailný popis 680nH Shielded Wirewound Inductor 850mA 157 mOhm Max Nonstandard
DC odpor (DCR) 157 mOhm Max Aktuálne hodnotenie 850mA