SDS850R-392N
API DelevanAPI Delevan
SDS850R-392N Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: SDS850R-392N
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 3.9UH 2.1A 55 MOHM SMD
listoch: SDS850R-392N.pdf
  • správa
Špecifikácie SDS850R-392N
Číslo dielu SDS850R-392N Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 3.9UH 2.1A 55 MOHM SMD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 59561 pcs Dátový hárok SDS850R-392N.pdf
typ Wirewound tolerancia ±30%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.413" L x 0.315" W (10.50mm x 8.00mm)