SDS680R-223M
API DelevanAPI Delevan
SDS680R-223M Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: SDS680R-223M
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 22UH 700MA 110 MOHM
listoch: SDS680R-223M.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie SDS680R-223M
Číslo dielu SDS680R-223M Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 22UH 700MA 110 MOHM Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 72670 pcs Dátový hárok SDS680R-223M.pdf
typ Wirewound tolerancia ±20%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.260" L x 0.175" W (6.60mm x 4.45mm)
tienenie Shielded séria SDS680R
hodnotenie - Q @ Freq -
obal Original-Reel® Balík / puzdro Nonstandard
Ostatné mená DN7546DKR Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Ferrite Výrobca štandardná doba výroby 15 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvencia indukčnosti - test 100kHz
indukčnosť 22µH Výška - sedenie (Max) 0.115" (2.92mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia 25MHz Detailný popis 22µH Shielded Wirewound Inductor 700mA 110 mOhm Max Nonstandard
DC odpor (DCR) 110 mOhm Max Aktuálne hodnotenie 700mA