SDS130-224M
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: SDS130-224M
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 220UH 400MA 2.7 OHM
listoch: SDS130-224M.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
  • správa
Špecifikácie SDS130-224M
Číslo dielu SDS130-224M Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 220UH 400MA 2.7 OHM Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 5542 pcs Dátový hárok SDS130-224M.pdf
typ Wirewound tolerancia ±20%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.500" L x 0.398" W (12.70mm x 10.10mm)
tienenie Shielded séria SDS130
hodnotenie - Q @ Freq -
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro Nonstandard
Ostatné mená SDS130-224M TR 1000 Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Ferrite Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvencia indukčnosti - test 1MHz indukčnosť 220µH
Výška - sedenie (Max) 0.118" (3.00mm) Frekvencia - vlastná rezonancia -
Detailný popis 220µH Shielded Wirewound Inductor 400mA 2.7 Ohm Max Nonstandard DC odpor (DCR) 2.7 Ohm Max
Aktuálne hodnotenie 400mA Aktuálny - Sýtosť -