S4924R-331J
Prehľad produktov
Číslo dielu: S4924R-331J
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 330NH 1.705A 130 MOHM
listoch: S4924R-331J.pdf
  • správa
Špecifikácie S4924R-331J
Číslo dielu S4924R-331J Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 330NH 1.705A 130 MOHM Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 32595 pcs Dátový hárok S4924R-331J.pdf
typ - tolerancia ±5%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.520" L x 0.250" W (13.21mm x 6.35mm)
tienenie Shielded séria S4924R
hodnotenie - Q @ Freq 46 @ 25MHz
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro Nonstandard
Ostatné mená S4924R-331J 800 TR Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Phenolic Výrobca štandardná doba výroby 17 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvencia indukčnosti - test 25MHz
indukčnosť 330nH Výška - sedenie (Max) 0.230" (5.84mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia 275MHz Detailný popis 330nH Shielded Inductor 1.705A 130 mOhm Max Nonstandard
DC odpor (DCR) 130 mOhm Max Aktuálne hodnotenie 1.705A
Aktuálny - Sýtosť 1.705A