S4924R-123H
Prehľad produktov
Číslo dielu: S4924R-123H
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 12UH 440MA 2 OHM SMD
listoch: S4924R-123H.pdf
  • správa
Špecifikácie S4924R-123H
Číslo dielu S4924R-123H Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 12UH 440MA 2 OHM SMD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 22999 pcs Dátový hárok S4924R-123H.pdf
typ - tolerancia ±3%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.520" L x 0.250" W (13.21mm x 6.35mm)
tienenie Shielded séria S4924R
hodnotenie - Q @ Freq 55 @ 2.5MHz
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro Nonstandard
Ostatné mená S4924R-123H 800 TR Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Iron Výrobca štandardná doba výroby 17 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvencia indukčnosti - test 2.5MHz
indukčnosť 12µH Výška - sedenie (Max) 0.230" (5.84mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia 44MHz Detailný popis 12µH Shielded Inductor 440mA 2 Ohm Max Nonstandard
DC odpor (DCR) 2 Ohm Max Aktuálne hodnotenie 440mA
Aktuálny - Sýtosť 440mA