S4924R-102J
Prehľad produktov
Číslo dielu: S4924R-102J
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 1UH 2.32A 70 MOHM SMD
listoch: S4924R-102J.pdf
  • správa
Špecifikácie S4924R-102J
Číslo dielu S4924R-102J Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 1UH 2.32A 70 MOHM SMD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 31152 pcs Dátový hárok S4924R-102J.pdf
typ - tolerancia ±5%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.520" L x 0.250" W (13.21mm x 6.35mm)
tienenie Shielded séria S4924R
hodnotenie - Q @ Freq 44 @ 25MHz
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro Nonstandard
Ostatné mená S4924R-102J 800 TR Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Iron Výrobca štandardná doba výroby 17 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvencia indukčnosti - test 25MHz
indukčnosť 1µH Výška - sedenie (Max) 0.230" (5.84mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia 140MHz Detailný popis 1µH Shielded Inductor 2.32A 70 mOhm Max Nonstandard
DC odpor (DCR) 70 mOhm Max Aktuálne hodnotenie 2.32A
Aktuálny - Sýtosť 2.32A