S4924-681J
Prehľad produktov
Číslo dielu: S4924-681J
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 680NH 915MA 450 MOHM
listoch: S4924-681J.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
  • správa
Špecifikácie S4924-681J
Číslo dielu S4924-681J Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 680NH 915MA 450 MOHM Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 32600 pcs Dátový hárok S4924-681J.pdf
typ - tolerancia ±5%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.520" L x 0.250" W (13.21mm x 6.35mm)
tienenie Shielded séria S4924
hodnotenie - Q @ Freq 42 @ 25MHz
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro Nonstandard
Ostatné mená S4924-681J 800 TR Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Phenolic Výrobca štandardná doba výroby 17 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvencia indukčnosti - test 25MHz
indukčnosť 680nH Výška - sedenie (Max) 0.230" (5.84mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia 190MHz Detailný popis 680nH Shielded Inductor 915mA 450 mOhm Max Nonstandard
DC odpor (DCR) 450 mOhm Max Aktuálne hodnotenie 915mA
Aktuálny - Sýtosť 915mA