S4924-471H
Prehľad produktov
Číslo dielu: S4924-471H
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 470NH 1.235A 250 MOHM
listoch: S4924-471H.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
  • správa
Špecifikácie S4924-471H
Číslo dielu S4924-471H Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 470NH 1.235A 250 MOHM Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 21047 pcs Dátový hárok S4924-471H.pdf
typ - tolerancia ±3%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.520" L x 0.250" W (13.21mm x 6.35mm)
tienenie Shielded séria S4924
hodnotenie - Q @ Freq 44 @ 25MHz
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro Nonstandard
Ostatné mená S4924-471H 800 TR Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Phenolic Výrobca štandardná doba výroby 17 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvencia indukčnosti - test 25MHz
indukčnosť 470nH Výška - sedenie (Max) 0.230" (5.84mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia 235MHz Detailný popis 470nH Shielded Inductor 1.235A 250 mOhm Max Nonstandard
DC odpor (DCR) 250 mOhm Max Aktuálne hodnotenie 1.235A
Aktuálny - Sýtosť 1.235A