S4924-391J
Prehľad produktov
Číslo dielu: S4924-391J
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 390NH 1.45A 180 MOHM
listoch: S4924-391J.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
  • správa
Špecifikácie S4924-391J
Číslo dielu S4924-391J Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 390NH 1.45A 180 MOHM Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 39174 pcs Dátový hárok S4924-391J.pdf
typ - tolerancia ±5%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.520" L x 0.250" W (13.21mm x 6.35mm)
tienenie Shielded séria S4924
hodnotenie - Q @ Freq 44 @ 25MHz
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro Nonstandard
Ostatné mená S4924-391J 800 TR Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Phenolic Výrobca štandardná doba výroby 17 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvencia indukčnosti - test 25MHz
indukčnosť 390nH Výška - sedenie (Max) 0.230" (5.84mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia 250MHz Detailný popis 390nH Shielded Inductor 1.45A 180 mOhm Max Nonstandard
DC odpor (DCR) 180 mOhm Max Aktuálne hodnotenie 1.45A
Aktuálny - Sýtosť 1.45A