S4924-274K
Prehľad produktov
Číslo dielu: S4924-274K
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 270UH 228MA 5.8 OHM
listoch: S4924-274K.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
  • správa
Špecifikácie S4924-274K
Číslo dielu S4924-274K Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 270UH 228MA 5.8 OHM Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 50867 pcs Dátový hárok S4924-274K.pdf
typ - tolerancia ±10%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.505" L x 0.240" W (12.82mm x 6.09mm)
tienenie Shielded séria S4924
hodnotenie - Q @ Freq 55 @ 790kHz
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro Nonstandard
Ostatné mená S4924-274K TR 800
S4924-274KTR
Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Materiál - jadro Ferrite
Frekvencia indukčnosti - test 790kHz indukčnosť 270µH
Výška - sedenie (Max) 0.220" (5.58mm) Frekvencia - vlastná rezonancia 7MHz
Detailný popis 270µH Shielded Inductor 228mA 5.8 Ohm Max Nonstandard DC odpor (DCR) 5.8 Ohm Max
Aktuálne hodnotenie 228mA Aktuálny - Sýtosť 60mA