S4924-223J
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: S4924-223J
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 22UH 561MA 960 MOHM
listoch: S4924-223J.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Referenčná cena (v amerických dolároch)
800 pcs
  • správa
Špecifikácie S4924-223J
Číslo dielu S4924-223J Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 22UH 561MA 960 MOHM Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 31101 pcs Dátový hárok S4924-223J.pdf
typ - tolerancia ±5%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.520" L x 0.250" W (13.21mm x 6.35mm)
tienenie Shielded séria S4924
hodnotenie - Q @ Freq 45 @ 2.5MHz
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro Nonstandard
Ostatné mená S4924-223J 800 TR Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Ferrite Výrobca štandardná doba výroby 17 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvencia indukčnosti - test 2.5MHz
indukčnosť 22µH Výška - sedenie (Max) 0.230" (5.84mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia 41MHz Detailný popis 22µH Shielded Inductor 561mA 960 mOhm Max Nonstandard
DC odpor (DCR) 960 mOhm Max Aktuálne hodnotenie 561mA
Aktuálny - Sýtosť 210mA