S4924-183K
Prehľad produktov
Číslo dielu: S4924-183K
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 18UH 580MA 890 MOHM
listoch: S4924-183K.pdf
  • správa
Špecifikácie S4924-183K
Číslo dielu S4924-183K Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 18UH 580MA 890 MOHM Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 42121 pcs Dátový hárok S4924-183K.pdf
typ - tolerancia ±10%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.505" L x 0.240" W (12.82mm x 6.09mm)
tienenie Shielded séria S4924
hodnotenie - Q @ Freq 45 @ 2.5MHz
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro Nonstandard
Ostatné mená S4924-183K TR 800
S4924-183KTR
Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Materiál - jadro Ferrite
Frekvencia indukčnosti - test 2.5MHz indukčnosť 18µH
Výška - sedenie (Max) 0.220" (5.58mm) Frekvencia - vlastná rezonancia 45MHz
Detailný popis 18µH Shielded Inductor 580mA 890 mOhm Max Nonstandard DC odpor (DCR) 890 mOhm Max
Aktuálne hodnotenie 580mA Aktuálny - Sýtosť 250mA