S4924-154H
Prehľad produktov
Číslo dielu: S4924-154H
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 150UH 272MA 4.1 OHM
listoch: S4924-154H.pdf
  • správa
Špecifikácie S4924-154H
Číslo dielu S4924-154H Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 150UH 272MA 4.1 OHM Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 24815 pcs Dátový hárok S4924-154H.pdf
typ - tolerancia ±3%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.520" L x 0.250" W (13.21mm x 6.35mm)
tienenie Shielded séria S4924
hodnotenie - Q @ Freq 55 @ 790kHz
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro Nonstandard
Ostatné mená S4924-154H 800 TR Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Ferrite Výrobca štandardná doba výroby 17 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvencia indukčnosti - test 790kHz
indukčnosť 150µH Výška - sedenie (Max) 0.230" (5.84mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia 8.5MHz Detailný popis 150µH Shielded Inductor 272mA 4.1 Ohm Max Nonstandard
DC odpor (DCR) 4.1 Ohm Max Aktuálne hodnotenie 272mA
Aktuálny - Sýtosť 84mA