S4924-151K
Prehľad produktov
Číslo dielu: S4924-151K
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 150NH 3.195A 37 MOHM
listoch: S4924-151K.pdf
  • správa
Špecifikácie S4924-151K
Číslo dielu S4924-151K Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 150NH 3.195A 37 MOHM Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 47656 pcs Dátový hárok S4924-151K.pdf
typ - tolerancia ±10%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.505" L x 0.240" W (12.82mm x 6.09mm)
tienenie Shielded séria S4924
hodnotenie - Q @ Freq 50 @ 25MHz
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro Nonstandard
Ostatné mená S4924-151K TR 800
S4924-151KTR
Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Materiál - jadro Phenolic
Frekvencia indukčnosti - test 25MHz indukčnosť 150nH
Výška - sedenie (Max) 0.220" (5.58mm) Frekvencia - vlastná rezonancia 400MHz
Detailný popis 150nH Shielded Inductor 3.195A 37 mOhm Max Nonstandard DC odpor (DCR) 37 mOhm Max
Aktuálne hodnotenie 3.195A Aktuálny - Sýtosť 3.195A