S4924-121H
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: S4924-121H
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 120NH 3.345A 34 MOHM
listoch: S4924-121H.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Referenčná cena (v amerických dolároch)
800 pcs
  • správa
Špecifikácie S4924-121H
Číslo dielu S4924-121H Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 120NH 3.345A 34 MOHM Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 25361 pcs Dátový hárok S4924-121H.pdf
typ - tolerancia ±3%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.520" L x 0.250" W (13.21mm x 6.35mm)
tienenie Shielded séria S4924
hodnotenie - Q @ Freq 50 @ 25MHz
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro Nonstandard
Ostatné mená S4924-121H 800 TR Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Phenolic Výrobca štandardná doba výroby 17 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvencia indukčnosti - test 25MHz
indukčnosť 120nH Výška - sedenie (Max) 0.230" (5.84mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia 425MHz Detailný popis 120nH Shielded Inductor 3.345A 34 mOhm Max Nonstandard
DC odpor (DCR) 34 mOhm Max Aktuálne hodnotenie 3.345A
Aktuálny - Sýtosť 3.345A