S3483R-6R8M
Prehľad produktov
Číslo dielu: S3483R-6R8M
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 6.8UH 1.6MA 50 MOHM
listoch: S3483R-6R8M.pdf
  • správa
Špecifikácie S3483R-6R8M
Číslo dielu S3483R-6R8M Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 6.8UH 1.6MA 50 MOHM Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 48414 pcs Dátový hárok S3483R-6R8M.pdf
typ Wirewound tolerancia ±20%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.283" L x 0.283" W (7.20mm x 7.20mm)
Ostatné mená S3483R-6R8M 1000 TR Prevádzková teplota -20°C ~ 85°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Ferrite Výrobca štandardná doba výroby 15 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvencia indukčnosti - test 100kHz
indukčnosť 6.8µH Výška - sedenie (Max) 0.138" (3.50mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia - Detailný popis 6.8µH Shielded Wirewound Inductor 1.6mA 50 mOhm Max Nonstandard
DC odpor (DCR) 50 mOhm Max Aktuálne hodnotenie 1.6mA
Aktuálny - Sýtosť 1.6mA