S1812R-822K
API DelevanAPI Delevan
S1812R-822K Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: S1812R-822K
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 8.2UH 372MA 1.44 OHM
listoch: S1812R-822K.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • správa
Špecifikácie S1812R-822K
Číslo dielu S1812R-822K Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 8.2UH 372MA 1.44 OHM Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 50337 pcs Dátový hárok S1812R-822K.pdf
typ - tolerancia ±10%
Balík dodávateľov zariadení 1812 Veľkosť / rozmer 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
tienenie Shielded séria S1812R
hodnotenie - Q @ Freq 40 @ 7.9MHz
obal Cut Tape (CT) Balík / puzdro 1812 (4532 Metric)
Ostatné mená DN7956CT Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Ferrite Výrobca štandardná doba výroby 31 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvencia indukčnosti - test 7.9MHz
indukčnosť 8.2µH Výška - sedenie (Max) 0.134" (3.40mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia 30MHz Detailný popis 8.2µH Shielded Inductor 372mA 1.44 Ohm Max 1812 (4532 Metric)
DC odpor (DCR) 1.44 Ohm Max Aktuálne hodnotenie 372mA