S1812R-561J
API DelevanAPI Delevan
S1812R-561J Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: S1812R-561J
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 560NH 735MA 370 MOHM
listoch: S1812R-561J.pdf
  • správa
Špecifikácie S1812R-561J
Číslo dielu S1812R-561J Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 560NH 735MA 370 MOHM Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 63104 pcs Dátový hárok S1812R-561J.pdf
typ - tolerancia ±5%
Balík dodávateľov zariadení 1812 (4532 Metric) Veľkosť / rozmer 0.189" L x 0.134" W (4.80mm x 3.40mm)
tienenie Shielded séria S1812R
hodnotenie - Q @ Freq 40 @ 25MHz
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro 1812 (4532 Metric)
Ostatné mená S1812R-561J 650 TR Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Iron Výrobca štandardná doba výroby 31 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvencia indukčnosti - test 25MHz
indukčnosť 560nH Výška - sedenie (Max) 0.134" (3.40mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia 185MHz Detailný popis 560nH Shielded Inductor 735mA 370 mOhm Max 1812 (4532 Metric)
DC odpor (DCR) 370 mOhm Max Aktuálne hodnotenie 735mA