S1812R-471K
API DelevanAPI Delevan
S1812R-471K Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: S1812R-471K
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 470NH 802MA 310 MOHM
listoch: S1812R-471K.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
500 pcs
  • správa
Špecifikácie S1812R-471K
Číslo dielu S1812R-471K Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 470NH 802MA 310 MOHM Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 64505 pcs Dátový hárok S1812R-471K.pdf
typ - tolerancia ±10%
Balík dodávateľov zariadení 1812 Veľkosť / rozmer 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
tienenie Shielded séria S1812R
hodnotenie - Q @ Freq 40 @ 25MHz
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro 1812 (4532 Metric)
Ostatné mená S1812R-471K TR 500 Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Materiál - jadro Iron
Výrobca štandardná doba výroby 31 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvencia indukčnosti - test 25MHz indukčnosť 470nH
Výška - sedenie (Max) 0.134" (3.40mm) Frekvencia - vlastná rezonancia 205MHz
Detailný popis 470nH Shielded Inductor 802mA 310 mOhm Max 1812 (4532 Metric) DC odpor (DCR) 310 mOhm Max
Aktuálne hodnotenie 802mA Aktuálny - Sýtosť -