S1812R-333H
API DelevanAPI Delevan
S1812R-333H Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: S1812R-333H
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 33UH 258MA 3 OHM SMD
listoch: S1812R-333H.pdf
  • správa
Špecifikácie S1812R-333H
Číslo dielu S1812R-333H Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 33UH 258MA 3 OHM SMD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 29081 pcs Dátový hárok S1812R-333H.pdf
typ - tolerancia ±3%
Balík dodávateľov zariadení 1812 (4532 Metric) Veľkosť / rozmer 0.189" L x 0.134" W (4.80mm x 3.40mm)
tienenie Shielded séria S1812R
hodnotenie - Q @ Freq 50 @ 2.5MHz
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro 1812 (4532 Metric)
Ostatné mená S1812R-333H 650 TR Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Ferrite Výrobca štandardná doba výroby 31 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvencia indukčnosti - test 2.5MHz
indukčnosť 33µH Výška - sedenie (Max) 0.134" (3.40mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia 12MHz Detailný popis 33µH Shielded Inductor 258mA 3 Ohm Max 1812 (4532 Metric)
DC odpor (DCR) 3 Ohm Max Aktuálne hodnotenie 258mA