S1812R-224J
API DelevanAPI Delevan
S1812R-224J Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: S1812R-224J
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 220UH 149MA 9 OHM SMD
listoch: S1812R-224J.pdf
  • správa
Špecifikácie S1812R-224J
Číslo dielu S1812R-224J Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 220UH 149MA 9 OHM SMD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 53305 pcs Dátový hárok S1812R-224J.pdf
typ - tolerancia ±5%
Balík dodávateľov zariadení 1812 (4532 Metric) Veľkosť / rozmer 0.189" L x 0.134" W (4.80mm x 3.40mm)
tienenie Shielded séria S1812R
hodnotenie - Q @ Freq 40 @ 790kHz
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro 1812 (4532 Metric)
Ostatné mená S1812R-224J 650 TR Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Ferrite Výrobca štandardná doba výroby 31 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvencia indukčnosti - test 790kHz
indukčnosť 220µH Výška - sedenie (Max) 0.134" (3.40mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia 4.2MHz Detailný popis 220µH Shielded Inductor 149mA 9 Ohm Max 1812 (4532 Metric)
DC odpor (DCR) 9 Ohm Max Aktuálne hodnotenie 149mA