S1812R-184K
API DelevanAPI Delevan
S1812R-184K Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: S1812R-184K
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 180UH 153MA 8.5 OHM
listoch: S1812R-184K.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • správa
Špecifikácie S1812R-184K
Číslo dielu S1812R-184K Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 180UH 153MA 8.5 OHM Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 48354 pcs Dátový hárok S1812R-184K.pdf
typ - tolerancia ±10%
Balík dodávateľov zariadení 1812 Veľkosť / rozmer 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
tienenie Shielded séria S1812R
hodnotenie - Q @ Freq 40 @ 790kHz
obal Original-Reel® Balík / puzdro 1812 (4532 Metric)
Ostatné mená DN7939DKR Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Ferrite Výrobca štandardná doba výroby 31 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvencia indukčnosti - test 790kHz
indukčnosť 180µH Výška - sedenie (Max) 0.134" (3.40mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia 4.5MHz Detailný popis 180µH Shielded Inductor 153mA 8.5 Ohm Max 1812 (4532 Metric)
DC odpor (DCR) 8.5 Ohm Max Aktuálne hodnotenie 153mA