S1812R-182K
API DelevanAPI Delevan
S1812R-182K Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: S1812R-182K
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 1.8UH 681MA 430 MOHM
listoch: S1812R-182K.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
500 pcs
  • správa
Špecifikácie S1812R-182K
Číslo dielu S1812R-182K Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 1.8UH 681MA 430 MOHM Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 56604 pcs Dátový hárok S1812R-182K.pdf
typ - tolerancia ±10%
Balík dodávateľov zariadení 1812 Veľkosť / rozmer 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
tienenie Shielded séria S1812R
hodnotenie - Q @ Freq 40 @ 7.9MHz
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro 1812 (4532 Metric)
Ostatné mená S1812R-182K TR 500 Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Ferrite Výrobca štandardná doba výroby 31 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvencia indukčnosti - test 7.9MHz
indukčnosť 1.8µH Výška - sedenie (Max) 0.134" (3.40mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia 100MHz Detailný popis 1.8µH Shielded Inductor 681mA 430 mOhm Max 1812 (4532 Metric)
DC odpor (DCR) 430 mOhm Max Aktuálne hodnotenie 681mA