S1812R-122H
API DelevanAPI Delevan
S1812R-122H Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: S1812R-122H
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 1.2UH 725MA 380 MOHM
listoch: S1812R-122H.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
650 pcs
  • správa
Špecifikácie S1812R-122H
Číslo dielu S1812R-122H Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 1.2UH 725MA 380 MOHM Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 36331 pcs Dátový hárok S1812R-122H.pdf
typ - tolerancia ±3%
Balík dodávateľov zariadení 1812 (4532 Metric) Veľkosť / rozmer 0.189" L x 0.134" W (4.80mm x 3.40mm)
tienenie Shielded séria S1812R
hodnotenie - Q @ Freq 40 @ 7.9MHz
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro 1812 (4532 Metric)
Ostatné mená S1812R-122H 650 TR Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Ferrite Výrobca štandardná doba výroby 31 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvencia indukčnosti - test 7.9MHz
indukčnosť 1.2µH Výška - sedenie (Max) 0.134" (3.40mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia 140MHz Detailný popis 1.2µH Shielded Inductor 725mA 380 mOhm Max 1812 (4532 Metric)
DC odpor (DCR) 380 mOhm Max Aktuálne hodnotenie 725mA