S1812-332K
API DelevanAPI Delevan
S1812-332K Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: S1812-332K
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 3.3UH 534MA 700 MOHM
listoch: S1812-332K.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Referenčná cena (v amerických dolároch)
500 pcs
  • správa
Špecifikácie S1812-332K
Číslo dielu S1812-332K Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 3.3UH 534MA 700 MOHM Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 55119 pcs Dátový hárok S1812-332K.pdf
typ - tolerancia ±10%
Balík dodávateľov zariadení 1812 Veľkosť / rozmer 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
tienenie Shielded séria S1812
hodnotenie - Q @ Freq 40 @ 7.9MHz
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro 1812 (4532 Metric)
Ostatné mená DN1118TR
S1812-332K TR 500
Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Materiál - jadro Ferrite
Frekvencia indukčnosti - test 7.9MHz indukčnosť 3.3µH
Výška - sedenie (Max) 0.134" (3.40mm) Frekvencia - vlastná rezonancia 61MHz
Detailný popis 3.3µH Shielded Inductor 534mA 700 mOhm Max 1812 (4532 Metric) DC odpor (DCR) 700 mOhm Max
Aktuálne hodnotenie 534mA Aktuálny - Sýtosť -