S1812-152J
Prehľad produktov
Číslo dielu: S1812-152J
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 1.5UH 706MA 400 MOHM
listoch: S1812-152J.pdf
  • správa
Špecifikácie S1812-152J
Číslo dielu S1812-152J Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 1.5UH 706MA 400 MOHM Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 60564 pcs Dátový hárok S1812-152J.pdf
typ - tolerancia ±5%
Balík dodávateľov zariadení 1812 (4532 Metric) Veľkosť / rozmer 0.189" L x 0.134" W (4.80mm x 3.40mm)
tienenie Shielded séria S1812
hodnotenie - Q @ Freq 40 @ 7.9MHz
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro 1812 (4532 Metric)
Ostatné mená S1812-152J 650 TR Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Ferrite Výrobca štandardná doba výroby 31 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvencia indukčnosti - test 7.9MHz
indukčnosť 1.5µH Výška - sedenie (Max) 0.134" (3.40mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia 110MHz Detailný popis 1.5µH Shielded Inductor 706mA 400 mOhm Max 1812 (4532 Metric)
DC odpor (DCR) 400 mOhm Max Aktuálne hodnotenie 706mA