S1812-121G
Prehľad produktov
Číslo dielu: S1812-121G
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 120NH 1.412A 100 MOHM
listoch: S1812-121G.pdf
  • správa
Špecifikácie S1812-121G
Číslo dielu S1812-121G Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 120NH 1.412A 100 MOHM Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 25976 pcs Dátový hárok S1812-121G.pdf
typ - tolerancia ±2%
Balík dodávateľov zariadení 1812 (4532 Metric) Veľkosť / rozmer 0.189" L x 0.134" W (4.80mm x 3.40mm)
tienenie Shielded séria S1812
hodnotenie - Q @ Freq 50 @ 25MHz
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro 1812 (4532 Metric)
Ostatné mená S1812-121G 650 TR Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Iron Výrobca štandardná doba výroby 31 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvencia indukčnosti - test 25MHz
indukčnosť 120nH Výška - sedenie (Max) 0.134" (3.40mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia 400MHz Detailný popis 120nH Shielded Inductor 1.412A 100 mOhm Max 1812 (4532 Metric)
DC odpor (DCR) 100 mOhm Max Aktuálne hodnotenie 1.412A