S1812-104F
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: S1812-104F
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 100UH 169MA 7 OHM SMD
listoch: S1812-104F.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Referenčná cena (v amerických dolároch)
650 pcs
  • správa
Špecifikácie S1812-104F
Číslo dielu S1812-104F Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 100UH 169MA 7 OHM SMD Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 15848 pcs Dátový hárok S1812-104F.pdf
typ - tolerancia ±1%
Balík dodávateľov zariadení 1812 (4532 Metric) Veľkosť / rozmer 0.189" L x 0.134" W (4.80mm x 3.40mm)
tienenie Shielded séria S1812
hodnotenie - Q @ Freq 40 @ 790kHz
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro 1812 (4532 Metric)
Ostatné mená S1812-104F 650 TR Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Ferrite Výrobca štandardná doba výroby 31 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvencia indukčnosti - test 790kHz
indukčnosť 100µH Výška - sedenie (Max) 0.134" (3.40mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia 7MHz Detailný popis 100µH Shielded Inductor 169mA 7 Ohm Max 1812 (4532 Metric)
DC odpor (DCR) 7 Ohm Max Aktuálne hodnotenie 169mA