S1210R-681J
API DelevanAPI Delevan
S1210R-681J Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: S1210R-681J
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 680NH 590MA 550 MOHM
listoch: S1210R-681J.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
2000 pcs
  • správa
Špecifikácie S1210R-681J
Číslo dielu S1210R-681J Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 680NH 590MA 550 MOHM Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 63915 pcs Dátový hárok S1210R-681J.pdf
typ - tolerancia ±5%
Balík dodávateľov zariadení 1210 (3225 Metric) Veľkosť / rozmer 0.138" L x 0.105" W (3.51mm x 2.66mm)
tienenie Shielded séria S1210R
hodnotenie - Q @ Freq 40 @ 25MHz
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro 1210 (3225 Metric)
Ostatné mená S1210R-681J 2000 TR Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Iron Výrobca štandardná doba výroby 36 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvencia indukčnosti - test 25MHz
indukčnosť 680nH Výška - sedenie (Max) 0.101" (2.57mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia 180MHz Detailný popis 680nH Shielded Inductor 590mA 550 mOhm Max 1210 (3225 Metric)
DC odpor (DCR) 550 mOhm Max Aktuálne hodnotenie 590mA