S1210R-562K
API DelevanAPI Delevan
S1210R-562K Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: S1210R-562K
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 5.6UH 352MA 1.3 OHM
listoch: S1210R-562K.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • správa
Špecifikácie S1210R-562K
Číslo dielu S1210R-562K Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 5.6UH 352MA 1.3 OHM Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 46098 pcs Dátový hárok S1210R-562K.pdf
typ - tolerancia ±10%
Balík dodávateľov zariadení 1210 Veľkosť / rozmer 0.128" L x 0.095" W (3.25mm x 2.42mm)
tienenie Shielded séria S1210R
hodnotenie - Q @ Freq 40 @ 7.9MHz
obal Cut Tape (CT) Balík / puzdro 1210 (3225 Metric)
Ostatné mená DN7928CT Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Ferrite Výrobca štandardná doba výroby 36 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvencia indukčnosti - test 7.9MHz
indukčnosť 5.6µH Výška - sedenie (Max) 0.101" (2.57mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia 38MHz Detailný popis 5.6µH Shielded Inductor 352mA 1.3 Ohm Max 1210 (3225 Metric)
DC odpor (DCR) 1.3 Ohm Max Aktuálne hodnotenie 352mA