S1210R-471G
API DelevanAPI Delevan
S1210R-471G Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: S1210R-471G
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 470NH 653MA 450 MOHM
listoch: S1210R-471G.pdf
  • správa
Špecifikácie S1210R-471G
Číslo dielu S1210R-471G Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 470NH 653MA 450 MOHM Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 53796 pcs Dátový hárok S1210R-471G.pdf
typ - tolerancia ±2%
Balík dodávateľov zariadení 1210 (3225 Metric) Veľkosť / rozmer 0.138" L x 0.105" W (3.51mm x 2.66mm)
tienenie Shielded séria S1210R
hodnotenie - Q @ Freq 40 @ 25MHz
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro 1210 (3225 Metric)
Ostatné mená S1210R-471G 2000 TR Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Iron Výrobca štandardná doba výroby 36 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvencia indukčnosti - test 25MHz
indukčnosť 470nH Výška - sedenie (Max) 0.101" (2.57mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia 220MHz Detailný popis 470nH Shielded Inductor 653mA 450 mOhm Max 1210 (3225 Metric)
DC odpor (DCR) 450 mOhm Max Aktuálne hodnotenie 653mA