S1210R-333J
API DelevanAPI Delevan
S1210R-333J Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: S1210R-333J
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 33UH 189MA 4.5 OHM SMD
listoch: S1210R-333J.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
2000 pcs
  • správa
Špecifikácie S1210R-333J
Číslo dielu S1210R-333J Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 33UH 189MA 4.5 OHM SMD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 63490 pcs Dátový hárok S1210R-333J.pdf
typ - tolerancia ±5%
Balík dodávateľov zariadení 1210 (3225 Metric) Veľkosť / rozmer 0.138" L x 0.105" W (3.51mm x 2.66mm)
tienenie Shielded séria S1210R
hodnotenie - Q @ Freq 40 @ 2.5MHz
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro 1210 (3225 Metric)
Ostatné mená S1210R-333J 2000 TR Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Ferrite Výrobca štandardná doba výroby 36 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvencia indukčnosti - test 2.5MHz
indukčnosť 33µH Výška - sedenie (Max) 0.101" (2.57mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia 14MHz Detailný popis 33µH Shielded Inductor 189mA 4.5 Ohm Max 1210 (3225 Metric)
DC odpor (DCR) 4.5 Ohm Max Aktuálne hodnotenie 189mA