S1210-821K
API DelevanAPI Delevan
S1210-821K Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: S1210-821K
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 820NH 565MA 600 MOHM
listoch: S1210-821K.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Referenčná cena (v amerických dolároch)
500 pcs
  • správa
Špecifikácie S1210-821K
Číslo dielu S1210-821K Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 820NH 565MA 600 MOHM Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 56568 pcs Dátový hárok S1210-821K.pdf
typ - tolerancia ±10%
Balík dodávateľov zariadení 1210 Veľkosť / rozmer 0.128" L x 0.095" W (3.25mm x 2.42mm)
tienenie Shielded séria S1210
hodnotenie - Q @ Freq 40 @ 25MHz
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro 1210 (3225 Metric)
Ostatné mená DN1061TR
S1210-821K TR 500
Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Materiál - jadro Iron
Frekvencia indukčnosti - test 25MHz indukčnosť 820nH
Výška - sedenie (Max) 0.101" (2.57mm) Frekvencia - vlastná rezonancia 170MHz
Detailný popis 820nH Shielded Inductor 565mA 600 mOhm Max 1210 (3225 Metric) DC odpor (DCR) 600 mOhm Max
Aktuálne hodnotenie 565mA Aktuálny - Sýtosť -