S1210-273K
API DelevanAPI Delevan
S1210-273K Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: S1210-273K
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 27UH 201MA 4 OHM SMD
listoch: S1210-273K.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Referenčná cena (v amerických dolároch)
500 pcs
  • správa
Špecifikácie S1210-273K
Číslo dielu S1210-273K Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 27UH 201MA 4 OHM SMD Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 75202 pcs Dátový hárok S1210-273K.pdf
typ - tolerancia ±10%
Balík dodávateľov zariadení 1210 Veľkosť / rozmer 0.128" L x 0.095" W (3.25mm x 2.42mm)
tienenie Shielded séria S1210
hodnotenie - Q @ Freq 40 @ 2.5MHz
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro 1210 (3225 Metric)
Ostatné mená DN1079TR
S1210-273K TR 500
Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Materiál - jadro Ferrite
Frekvencia indukčnosti - test 2.5MHz indukčnosť 27µH
Výška - sedenie (Max) 0.101" (2.57mm) Frekvencia - vlastná rezonancia 16MHz
Detailný popis 27µH Shielded Inductor 201mA 4 Ohm Max 1210 (3225 Metric) DC odpor (DCR) 4 Ohm Max
Aktuálne hodnotenie 201mA Aktuálny - Sýtosť -