S1210-222G
API DelevanAPI Delevan
S1210-222G Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: S1210-222G
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 2.2UH 470MA 730 MOHM
listoch: S1210-222G.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Referenčná cena (v amerických dolároch)
500 pcs
  • správa
Špecifikácie S1210-222G
Číslo dielu S1210-222G Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 2.2UH 470MA 730 MOHM Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 33287 pcs Dátový hárok S1210-222G.pdf
typ - tolerancia ±2%
Balík dodávateľov zariadení 1210 Veľkosť / rozmer 0.128" L x 0.095" W (3.25mm x 2.42mm)
tienenie Shielded séria S1210
hodnotenie - Q @ Freq 40 @ 7.9MHz
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro 1210 (3225 Metric)
Ostatné mená S1210-222G TR 500 Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Materiál - jadro Ferrite
Frekvencia indukčnosti - test 7.9MHz indukčnosť 2.2µH
Výška - sedenie (Max) 0.101" (2.57mm) Frekvencia - vlastná rezonancia 80MHz
Detailný popis 2.2µH Shielded Inductor 470mA 730 mOhm Max 1210 (3225 Metric) DC odpor (DCR) 730 mOhm Max
Aktuálne hodnotenie 470mA Aktuálny - Sýtosť -