S1210-181H
API DelevanAPI Delevan
S1210-181H Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: S1210-181H
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 180NH 934MA 220 MOHM
listoch: S1210-181H.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Referenčná cena (v amerických dolároch)
2000 pcs
  • správa
Špecifikácie S1210-181H
Číslo dielu S1210-181H Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 180NH 934MA 220 MOHM Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 71192 pcs Dátový hárok S1210-181H.pdf
typ - tolerancia ±3%
Balík dodávateľov zariadení 1210 (3225 Metric) Veľkosť / rozmer 0.138" L x 0.105" W (3.51mm x 2.66mm)
tienenie Shielded séria S1210
hodnotenie - Q @ Freq 40 @ 25MHz
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro 1210 (3225 Metric)
Ostatné mená S1210-181H 2000 TR Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Iron Výrobca štandardná doba výroby 36 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvencia indukčnosti - test 25MHz
indukčnosť 180nH Výška - sedenie (Max) 0.101" (2.57mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia 310MHz Detailný popis 180nH Shielded Inductor 934mA 220 mOhm Max 1210 (3225 Metric)
DC odpor (DCR) 220 mOhm Max Aktuálne hodnotenie 934mA