S1210-101K
API DelevanAPI Delevan
S1210-101K Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: S1210-101K
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 100NH 1.131A 150 MOHM
listoch: S1210-101K.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Referenčná cena (v amerických dolároch)
500 pcs
  • správa
Špecifikácie S1210-101K
Číslo dielu S1210-101K Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 100NH 1.131A 150 MOHM Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 75604 pcs Dátový hárok S1210-101K.pdf
typ - tolerancia ±10%
Balík dodávateľov zariadení 1210 Veľkosť / rozmer 0.128" L x 0.095" W (3.25mm x 2.42mm)
tienenie Shielded séria S1210
hodnotenie - Q @ Freq 40 @ 25MHz
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro 1210 (3225 Metric)
Ostatné mená DN1050TR
S1210-101K TR 500
Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Materiál - jadro Iron
Frekvencia indukčnosti - test 25MHz indukčnosť 100nH
Výška - sedenie (Max) 0.101" (2.57mm) Frekvencia - vlastná rezonancia 375MHz
Detailný popis 100nH Shielded Inductor 1.131A 150 mOhm Max 1210 (3225 Metric) DC odpor (DCR) 150 mOhm Max
Aktuálne hodnotenie 1.131A Aktuálny - Sýtosť -