S1008R-821F
API DelevanAPI Delevan
S1008R-821F Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: S1008R-821F
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 820NH 715MA 220 MOHM
listoch: S1008R-821F.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
2000 pcs
  • správa
Špecifikácie S1008R-821F
Číslo dielu S1008R-821F Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 820NH 715MA 220 MOHM Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 24373 pcs Dátový hárok S1008R-821F.pdf
typ - tolerancia ±1%
Balík dodávateľov zariadení 1008 (2520 Metric) Veľkosť / rozmer 0.115" L x 0.105" W (2.92mm x 2.66mm)
tienenie Shielded séria S1008R
hodnotenie - Q @ Freq 40 @ 25MHz
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro 1008 (2520 Metric)
Ostatné mená S1008R-821F 2000 TR Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Ferrite Výrobca štandardná doba výroby 36 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvencia indukčnosti - test 25MHz
indukčnosť 820nH Výška - sedenie (Max) 0.095" (2.41mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia 140MHz Detailný popis 820nH Shielded Inductor 715mA 220 mOhm Max 1008 (2520 Metric)
DC odpor (DCR) 220 mOhm Max Aktuálne hodnotenie 715mA