S1008R-473J
API DelevanAPI Delevan
S1008R-473J Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: S1008R-473J
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 47UH 110MA 9 OHM SMD
listoch: S1008R-473J.pdf
  • správa
Špecifikácie S1008R-473J
Číslo dielu S1008R-473J Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 47UH 110MA 9 OHM SMD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 47533 pcs Dátový hárok S1008R-473J.pdf
typ - tolerancia ±5%
Balík dodávateľov zariadení 1008 (2520 Metric) Veľkosť / rozmer 0.115" L x 0.105" W (2.92mm x 2.66mm)
tienenie Shielded séria S1008R
hodnotenie - Q @ Freq 30 @ 2.5MHz
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro 1008 (2520 Metric)
Ostatné mená S1008R-473J 2000 TR Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Ferrite Výrobca štandardná doba výroby 36 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvencia indukčnosti - test 2.5MHz
indukčnosť 47µH Výška - sedenie (Max) 0.095" (2.41mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia 8MHz Detailný popis 47µH Shielded Inductor 110mA 9 Ohm Max 1008 (2520 Metric)
DC odpor (DCR) 9 Ohm Max Aktuálne hodnotenie 110mA