S1008R-333K
API DelevanAPI Delevan
S1008R-333K Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: S1008R-333K
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 33UH 125MA 7.4 OHM SMD
listoch: S1008R-333K.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
500 pcs
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie S1008R-333K
Číslo dielu S1008R-333K Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 33UH 125MA 7.4 OHM SMD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 39706 pcs Dátový hárok S1008R-333K.pdf
typ - tolerancia ±10%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.105" L x 0.095" W (2.66mm x 2.41mm)
tienenie Shielded séria S1008R
hodnotenie - Q @ Freq 30 @ 2.5MHz
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro Nonstandard
Ostatné mená DN7893TR
S1008R-333K TR 500
S1008R333K
Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Ferrite Výrobca štandardná doba výroby 36 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvencia indukčnosti - test 2.5MHz
indukčnosť 33µH Výška - sedenie (Max) 0.095" (2.41mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia 12MHz Detailný popis 33µH Shielded Inductor 125mA 7.4 Ohm Max Nonstandard
DC odpor (DCR) 7.4 Ohm Max Aktuálne hodnotenie 125mA