S1008-681H
API DelevanAPI Delevan
S1008-681H Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: S1008-681H
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 680NH 750MA 200 MOHM
listoch: S1008-681H.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
  • správa
Špecifikácie S1008-681H
Číslo dielu S1008-681H Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 680NH 750MA 200 MOHM Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 31074 pcs Dátový hárok S1008-681H.pdf
typ - tolerancia ±3%
Balík dodávateľov zariadení 1008 (2520 Metric) Veľkosť / rozmer 0.115" L x 0.105" W (2.92mm x 2.66mm)
tienenie Shielded séria S1008
hodnotenie - Q @ Freq 40 @ 25MHz
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro 1008 (2520 Metric)
Ostatné mená S1008-681H 2000 TR Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Ferrite Výrobca štandardná doba výroby 36 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvencia indukčnosti - test 25MHz
indukčnosť 680nH Výška - sedenie (Max) 0.095" (2.41mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia 186MHz Detailný popis 680nH Shielded Inductor 750mA 200 mOhm Max 1008 (2520 Metric)
DC odpor (DCR) 200 mOhm Max Aktuálne hodnotenie 750mA