S1008-392J
API DelevanAPI Delevan
S1008-392J Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: S1008-392J
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 3.9UH 335MA 1 OHM SMD
listoch: S1008-392J.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Referenčná cena (v amerických dolároch)
500 pcs
  • správa
Špecifikácie S1008-392J
Číslo dielu S1008-392J Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 3.9UH 335MA 1 OHM SMD Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 39505 pcs Dátový hárok S1008-392J.pdf
typ - tolerancia ±5%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.105" L x 0.095" W (2.66mm x 2.41mm)
tienenie Shielded séria S1008
hodnotenie - Q @ Freq 30 @ 7.9MHz
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro Nonstandard
Ostatné mená Q1678716A
S1008-392J TR 500
Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Materiál - jadro Ferrite
Frekvencia indukčnosti - test 7.9MHz indukčnosť 3.9µH
Výška - sedenie (Max) 0.095" (2.41mm) Frekvencia - vlastná rezonancia 45MHz
Detailný popis 3.9µH Shielded Inductor 335mA 1 Ohm Max Nonstandard DC odpor (DCR) 1 Ohm Max
Aktuálne hodnotenie 335mA Aktuálny - Sýtosť -