S1008-332K
API DelevanAPI Delevan
S1008-332K Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: S1008-332K
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 3.3UH 355MA 900 MOHM
listoch: S1008-332K.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Referenčná cena (v amerických dolároch)
500 pcs
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie S1008-332K
Číslo dielu S1008-332K Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 3.3UH 355MA 900 MOHM Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 42326 pcs Dátový hárok S1008-332K.pdf
typ - tolerancia ±10%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.105" L x 0.095" W (2.66mm x 2.41mm)
tienenie Shielded séria S1008
hodnotenie - Q @ Freq 30 @ 7.9MHz
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro Nonstandard
Ostatné mená DN1022TR
S1008-332K TR 500
Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Materiál - jadro Ferrite
Frekvencia indukčnosti - test 7.9MHz indukčnosť 3.3µH
Výška - sedenie (Max) 0.095" (2.41mm) Frekvencia - vlastná rezonancia 50MHz
Detailný popis 3.3µH Shielded Inductor 355mA 900 mOhm Max Nonstandard DC odpor (DCR) 900 mOhm Max
Aktuálne hodnotenie 355mA Aktuálny - Sýtosť -