S0603-8N2H2
Prehľad produktov
Číslo dielu: S0603-8N2H2
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 8.2NH 700MA 150 MOHM
listoch: S0603-8N2H2.pdf
  • správa
Špecifikácie S0603-8N2H2
Číslo dielu S0603-8N2H2 Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 8.2NH 700MA 150 MOHM Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 8313 pcs Dátový hárok S0603-8N2H2.pdf
typ Wirewound tolerancia ±3%
Balík dodávateľov zariadení 0603 (1608 Metric) Veľkosť / rozmer 0.062" L x 0.035" W (1.58mm x 0.89mm)
tienenie Unshielded séria S0603
hodnotenie - Q @ Freq 24 @ 250MHz
obal Bulk Balík / puzdro 0603 (1608 Metric)
Ostatné mená S0603-8N2H2 10 BULK Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Alumina Výrobca štandardná doba výroby 25 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvencia indukčnosti - test 250MHz
indukčnosť 8.2nH Výška - sedenie (Max) 0.040" (1.02mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia 4.8GHz Detailný popis 8.2nH Unshielded Wirewound Inductor 700mA 150 mOhm Max 0603 (1608 Metric)
DC odpor (DCR) 150 mOhm Max Aktuálne hodnotenie 700mA