S0603-8N2G2
Prehľad produktov
Číslo dielu: S0603-8N2G2
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 8.2NH 700MA 150 MOHM
listoch: S0603-8N2G2.pdf
  • správa
Špecifikácie S0603-8N2G2
Číslo dielu S0603-8N2G2 Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 8.2NH 700MA 150 MOHM Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 6200 pcs Dátový hárok S0603-8N2G2.pdf
typ Wirewound tolerancia ±2%
Balík dodávateľov zariadení 0603 (1608 Metric) Veľkosť / rozmer 0.062" L x 0.035" W (1.58mm x 0.89mm)
tienenie Unshielded séria S0603
hodnotenie - Q @ Freq 24 @ 250MHz
obal Bulk Balík / puzdro 0603 (1608 Metric)
Ostatné mená S0603-8N2G2 10 BULK Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Alumina Výrobca štandardná doba výroby 25 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvencia indukčnosti - test 250MHz
indukčnosť 8.2nH Výška - sedenie (Max) 0.040" (1.02mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia 4.8GHz Detailný popis 8.2nH Unshielded Wirewound Inductor 700mA 150 mOhm Max 0603 (1608 Metric)
DC odpor (DCR) 150 mOhm Max Aktuálne hodnotenie 700mA
Aktuálny - Sýtosť -
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
S0603-8N2G2S
S0603-8N2G2S
výrobcovia: API Delevan
popis: FIXED IND 8.2NH 700MA 150 MOHM
Skladom: 754 pcs
Stiahnuť ▼: S0603-8N2G2S.pdf
RFQ
S0603-8N2G1S
S0603-8N2G1S
výrobcovia: API Delevan
Skladom: 929 pcs
Stiahnuť ▼: S0603-8N2G1S.pdf
RFQ
S0603-8N2G1C
S0603-8N2G1C
Skladom: 945 pcs
Stiahnuť ▼: S0603-8N2G1C.pdf
S0603-8N2G2D
S0603-8N2G2D
Skladom: 6516 pcs
Stiahnuť ▼: S0603-8N2G2D.pdf
S0603-8N2G1
S0603-8N2G1
Skladom: 6240 pcs
Stiahnuť ▼: S0603-8N2G1.pdf
S0603-8N2G2E
S0603-8N2G2E
Stiahnuť ▼: S0603-8N2G2E.pdf
S0603-8N2G2B
S0603-8N2G2B
Stiahnuť ▼: S0603-8N2G2B.pdf
S0603-8N2G2C
S0603-8N2G2C